Průmyslový areál, Lučenec

Lučenec, Slovensko

Nejnižší podání

550 000 EUR

Aukční jistota 49 791 EUR
Odhadní cena 1 100 000 EUR
Minimální příhoz 1 000 EUR
Druh dražby Dobrovolná
Začátek 18.11.2021 v 13:00
Místo konání Notársky úrad JUDr. Tatiana Schweighoferová, Záhradnícka 7, 811 07 Bratislava
contact_person_photo

Mgr. Václav Salač, LL.M.

Generální ředitel a předseda představenstva

+420 605 060 000

salac@oportys.com

Místo konání

Notársky úrad JUDr. Tatiana Schweighoferová, Záhradnícka 7, 811 07 Bratislava

Popis příležitosti

Předmětem opakované Dobovolné dražby je výrobní závod nacházející se v Lučenci v jižní části Banskobystrického kraje. 

Celková výměra areálu je 31.689 m2. Součástí areálu je administrativní budova, dvě výrobní haly, dva sklady a tlaková stanice. 

Administrativní budova je třípodlažní propojená krčkem s výrobní halou M4, nepodsklepená. Objekt tvoří železobetonový skelet, betonové základy s izolací proti zemní vlhkosti a plochá střecha s krytinou z asfaltových natavovacích pásů. Vnější omítky jsou stříkané, vnitřní omítky jsou vápenocementové hladké. Podlahy v místnostech jsou převážně z PVC, okna jsou plastová s izotermickými skly. Vytápění budovy je ústřední plynové. Stavba je napojena na veškeré inženýrské sítě. Aktuálně se budova nevyužívá.

Výrobní hala M4 je jednopodlažní nepodsklepená budova s plochou střechou. Objekt je napojen na elektřinu a plyn. Aktuálně se hala nevyužívá.

Výrobní hala V2 je jednopodlažní nepodsklepená budova. Základy objektu jsou betonové, nosný systém je tvořen kovovým skeletem, opláštění je plechové, podlaha je betonová. Objekt je napojen na elektřinu a plyn. Aktuálně se hala nevyužívá.

Sklad U11 je jednopodlažní nepodsklepená budova. Základy objektu jsou betonové, nosný systém je tvořen kovovým skeletem, opláštění je plechové, podlaha je betonová. Objekt je napojen na elektřinu.

Sklad U12 je jednopodlažní nepodsklepená budova. Základy objektu jsou betonové, nosný systém je tvořen kovovým skeletem, opláštění je plechové, podlaha je betonová. Objekt je napojen na elektřinu.

Příslušenstvím předmětu opakované dražby jsou vnější úpravy: plot, kanalizace dešťová a splašková, rozvod průmyslové a pitné vody, zpevněné plochy.

Lučenec je okresní město v Banskobystrickém kraji s průmyslovým a zemědělským charakterem.  Žije zde přibližně 28 tisíc obyvatel.  

 

Dražebník
Oportys s.r.o.
Tomášikova 50/A, 831 04 Bratislava, Slovak Republic
IČO : 51452138

Hledáte nebo nabízíte konkrétní příležitost?

Zajímají Vás podrobnosti, chcete začít dražit majetek nebo jste jen nenašli to, co hledáte? Zanechte nám Vaši e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a členové našeho týmu Vás budou během příštího pracovního dne kontaktovat.