Průmyslový areál v širším centru Brna o výměře 18.721 m² prodán k obchodně-rezidenčnímu developmentu.

Právě jsme pro zahraničního vlastníka dokončili prodej jedné z posledních volných celistvých ploch pro obchodně-rezidenční účely v širším centru města Brna. Nový majitel plánuje v dané lokalitě etapovou rezidenční výstavbu, doplněnou o obchodní prostory.

header_image
header_image

Pro našeho zahraničního klienta jsme zorganizovali dvoukolové neveřejné výběrové řízení na prodej jeho výrobního sídla v širším centru Brna s velkým developerským potenciálem. Aktivně jsme vytipovali a oslovili potenciální zájemce, většinou z řad našich obchodních partnerů a tuto příležitost jim detailně odprezentovali. Do výběrového řízení se přihlásilo hned několik vážných zájemců. Veškerá jednání jsme vedli v angličtině. Obrovským úspěchem bylo, že jsme za rekordní necelý měsíc vyhledali zájemce, zajistili prodávajícímu vysokou kupní cenu a dotáhli transakci do podpisu převodní dokumentace. 

Areál je výborně dopravně dostupný a může být využit pro stavbu moderních bytových domů, obchodní galerie s dostatečnou kapacitou parkovacích ploch, office centrum s relaxačními zónami, restauracemi a množstvím služeb, s reprezentativními prostory s výhledem na řeku Svratku i nejvýznamnější brněnské památky.

Součástí areálu je nyní administrativní budova, několik výrobních hal a několik objektů na sebe navzájem přiléhajících s celkovou zastavěnou plochou 13.156 m².

contact_person_photo
Mgr. Václav Salač, LL.M.

Generální ředitel a předseda představenstva

+420 605 060 000

salac@oportys.com

Hledáte nebo nabízíte konkrétní příležitost?

Zajímají Vás podrobnosti, chcete začít dražit majetek nebo jste jen nenašli to, co hledáte? Zanechte nám Vaši e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a členové našeho týmu Vás budou během příštího pracovního dne kontaktovat.