Soubor pozemků k průmyslu a logistice Kuřim

664 34 Kuřim, Česko

Orientační Cena

158 000 000 Kč

Kauce 5 000 000 Kč
contact_person_photo

Mgr. Václav Salač, LL.M.

Generální ředitel a předseda představenstva

+420 605 060 000

salac@oportys.com

Popis příležitosti

Předmětem výběrového řízení jsou strategicky umístěné pozemky pro průmysl a logistiku u obce Kuřim, 14 km severozápadně od Brna. Podél pozemků vede z jedné strany železnice, z druhé strany silnice I. třídy. Celková výměra pozemků je 89.360 m2

K výstavbě sjezdu z hlavní komunikace a výstavbě kruhového objezdu s mostem je vydáno platné stavební povolení. Most je navržen pro dvoupruhovou místní komunikaci s chodníkem. Stavbu je nutné kooordinovat s rekonstrukcí železnice. Na výstavbu inženýrských sítí je vydáno platné územní rozhodnutí.

Dle územního plánu je využití pozemků pro výrobu a skladování. Díky tomu jsou vhodné pro umístění staveb pro výrobu (průmyslovou, řemeslnou, včetně výroby energie, popřípadě služeb mající charakter výroby) a stavby pro skladování (výrobků, hmot a materiálů, kromě staveb pro skladování související se stavbami pro zemědělství).

Technické parametry:

Maximální možná výška hal je 15 m. 

Silniční ochranná pásma – 50 m od osy vozovky silnice I. třídy.

Ochranné pásmo dráhy – u dráhy celostátní a u dráhy regionální je 60 m od osy krajní koleje.

 

Vyhlašovatel
Oportys a.s.
Dvořákova 44/14, 602 00 Brno, Czech Republic
IČO : 29213177

Hledáte nebo nabízíte konkrétní příležitost?

Zajímají Vás podrobnosti, chcete začít dražit majetek nebo jste jen nenašli to, co hledáte? Zanechte nám Vaši e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a členové našeho týmu Vás budou během příštího pracovního dne kontaktovat.