Rodinný dům v Břeclavi

nábř. A. Dvořáka 3135/20, 690 03 Břeclav, Česko

Nejnižší podání

5 376 000 Kč

Dražební jistota 500 000 Kč
Odhadní cena 7 680 000 Kč
Minimální příhoz 10 000 Kč
Druh dražby Dobrovolná
contact_person_photo

Martina Konečná

Asistentka obchodního oddělení

+420 605 060 000

konecna@oportys.com

Číslo nabídky

KSBR 45 INS 10174/2015

Popis příležitosti

Předmětem veřejné dobrovolné dražby je samostatně stojící rodinný dům včetně příslušenství na vlastních pozemcích. Dům se nachází na adrese nábřeží Antonína Dvořáka 3135/20, Břeclav.

Předmětné nemovitosti jsou zapsány na LV č. 7005, k. ú. Břeclav. Celková výměra pozemků je 1.530 m2.

Dům byl zkolaudován v r. 1996. Zastavěná plocha domu činí 238 m2. Je členitý, jednopodlažní, s obytným podkrovím, nepodsklepený. Vytápění je zajištěno lokálním krbem na tuhá paliva a ústředním plynovým topením. Součástí domu je bazén se saunou. Dům je napojen na veřejný vodovod, kanalizaci, plyn a elektřinu. Pozemky u domu jsou oploceny, nachází se na nich zděná garáž a za domem dřevěná pergola. Na zahradě jsou trvalé okrasné porosty.

Základy jsou běžné s izolací proti zemní vlhkosti, svislé konstrukce zděné, stropy pevné s rovným podhledem, střecha šikmá členitá, krytina asfaltový šindel. Klempířské konstrukce jsou z měděného plechu, vnitřní omítky jsou vápenné štukové s nátěrem. Vnitřní obklady jsou v kuchyni, koupelně a WC. Vnější obklady chybí. Podlahy jsou dřevěné v kombinaci s dlažbou, schody v domě jsou dřevěné, dveře jsou dřevěné plné a prosklené, okna plastová zasklená dvojsklem. Zdrojem teplé vody je bojler. Elektrická energie je světelná a motorová. Odkanalizování je provedeno do jímky na vyvážení. Na domě je nainstalován bleskosvod.

Kuchyně je vybavená elektrickým sporákem s digestoří, další vybavení domu je standardní, WC splachovací.

Garáž je jednoduchá zděná stavba s šikmou střechou o výměře 59 m2. Základy zde jsou běžné s izolací proti zemní vlhkosti, krytina jsou asfaltové šablony, klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu, podlaha je betonová. Garáž má jedno plastové okno, plné dveře, rolovací vrata a světelnou elektřinu.

Břeclav je okresní město v Jihomoravském kraji na řece Dyji, cca 50 km jihovýchodně od Brna, poblíž hranic s Rakouskem a Slovenskem. Má rozlohu 77,11 km² a žije zde přibližně 25 tisíc obyvatel. Břeclav je důležitým hraničním přechodem a železniční křižovatkou mezinárodního významu. Toto město leží na hranici dvou pozoruhodných oblastí: Lednicko – valtického areálu a Podluží. Břeclav se nemůže pyšnit architektonickými skvosty, jaké jsou v Lednici nebo Valticích, ale má zajímavé židovské památky a církevní architekturu. Břeclav žije bohatým kulturním a společenským životem. Mezi nejvýznamnější folklórní akce patří Hudecké dny nebo Svatováclavské slavnosti. Turistickou nabídku doplňují kvalitní služby a sportovní možnosti.

Hledáte nebo nabízíte konkrétní příležitost?

Zajímají Vás podrobnosti, chcete začít dražit majetek nebo jste jen nenašli to, co hledáte? Zanechte nám Vaši e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a členové našeho týmu Vás budou během příštího pracovního dne kontaktovat.