Rodinný dům Koryčany

768 05 Koryčany, Česko

Cena Nejvyšší nabídce

560 000 Kč

contact_person_photo

Jana Nováčková

Projektový manažer

+420 605 060 000

novackova@oportys.com

Popis příležitosti

Předmětem řízeného přímého prodeje je samostatně stojící rodinný dům č. p. 7 a příslušenství, které je tvořeno zpevněnou plochou, zděnou kůlnou a vrátky. Dům je nepodsklepený. Celková výměra pozemku je 230m2. Zastavěná plocha domu činí 105m2.

Střecha domu je valbová, střešní krytina z pálených tašek. Obvodový plášť není zateplen, vnější omítka je břízolitová, místy chybějící. Vnitřní omítky jsou hladké štukové. Okna do ulice jsou dřevěná špaletová. Stáří objektu je dle znaleckého odhadu cca 90 let. Objekt je v původním stavu, neudržovaný, bez oprav s nutností celkové rekonstrukce.

Nemovitost se nalézá v ulici Masarykova, severně od centra Koryčan. Koryčany leží v jihozápadním cípu bývalého okresu Kroměříž, na úpatí Chřibů, ve Zlínském kraji, cca 50km východně od Brna. Jedná se o město s rozšířenou občanskou vybaveností, doprava je zajištěna autobusy a vlaky.

Energetická třída G (PENB nebyl dodán)

Řízený přímý prodej s předkládáním cenových nabídek.

Zprostředkovatel
Oportys a.s.
Dvořákova 44/14, 602 00 Brno, Czech Republic
IČO : 29213177

Hledáte nebo nabízíte konkrétní příležitost?

Zajímají Vás podrobnosti, chcete začít dražit majetek nebo jste jen nenašli to, co hledáte? Zanechte nám Vaši e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a členové našeho týmu Vás budou během příštího pracovního dne kontaktovat.