Restaurace / motorest Stvolínky

Stvolínky 54, 471 02 Stvolínky, Česko

Cena Nejvyšší nabídce

1 499 000 Kč

contact_person_photo

Mgr. Jana Nováčková

Právník a projektový manažer

+420 605 060 000

novackova@oportys.com

Popis příležitosti

Předmětem řízeného přímého prodeje je pozemek s restaurací (motorestem) č.p. 54 včetně příslušenství. Celková výměra pozemku je 1233m2. Za restaurací se nachází zahrada se zelení. Příslušenství tvoří přípojky inženýrských sítí, vstupní schodiště, nákladová rampa a nákladní výtah.

 

Stavba byla vybudována v roce 1973 a má půdorys obdelníku. Mezi poslední stavební úpravy patří výměna oken v objektu . Budova je částečně podsklepena a má 1 NP.

 

1.PP bylo využíváno jako skladové prostory, nacházela se zde i kotelna. 1.NP je podélně rozděleno do dvou částí.  V jižní části je kromě vstupu do objektu prostor pro hosty restaurace s barem, v severní části se nachází menší salonek, toalety, prostory využívané jako kancelář, kuchyně, sklady a schodiště do 1.PP. Celková podlahová plocha motorestu činí 347,25m2.

 

Střecha je plochá , nejspíše živičnou nebo PVC střešní krytinou s klempířskými prvky, které jsou plechové. Vnější omítky chybí a okna v objektu jsou plastová s izolačními dvojskly. Na severní fasádě jsou provizorně vytvořené ocelové mříže.

 

Podlahy v 1. NP tvoří keramické dlažby. Ve sklepních prostorách jsou betonové podlahy a vnitřní omítky jsou štukové s výmalbou. V prostorách restaurace jsou některé  stěny obloženy imitaci kamene. Schodiště je dvojramenné a vytápění objektu bylo řešeno ústředním topením s centrální kotelnou. V objektu jsou rozvody vody, kanalizace, vzduchotechniky a elektra.

 

Nemovitost se nachází na východním okraji obce Stvolínky, která se nachází v okrese Česká Lípa na rozhraní Ralské pahorkatiny a Českého středohoří s přístupem a příjezdem z veřejné asfaltové komunikace a zpevněné plochy mezi silnicí. Na sever od Stvolínek zasahuje CHKO Kokořínsko. Obec čítá má téměř 300 obyvatel a nalézá se v ní stejnojmenný zámek. Obcí prochází silnice spojující Zahrádky s Litoměřicemi, Lovosicemi, dálnicí D8 a Mostem.

 

Dle databáze společnosti Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je pro stavbu č.p. 54 evidován kód záplavy 2 – území se zvýšenou pravděpodobností vzniku povodně nebo záplavy (odpovídá předkládanému maximálnímu možnému rozlivu).

 

K motorestu přiléhá objekt s kulturním centrem obce, který je ve vlastnictví obce a není předmětem prodeje.

 

Energetická třída G (PENB nebyl dodán).

 

Zprostředkovatel
Oportys a.s.
Dvořákova 44/14, 602 00 Brno, Czech Republic
IČO : 29213177

Hledáte nebo nabízíte konkrétní příležitost?

Zajímají Vás podrobnosti, chcete začít dražit majetek nebo jste jen nenašli to, co hledáte? Zanechte nám Vaši e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a členové našeho týmu Vás budou během příštího pracovního dne kontaktovat.