Průmyslový areál s povolením instalace 8 MW FVE, „Starý závod Gbely“, 90.000 m²

908 45 Gbely, Slovensko

Cena Nejvyšší nabídce

2 250 000 EUR

contact_person_photo

Mgr. Václav Salač, LL.M.

Generální ředitel a předseda představenstva

+420 605 060 000

salac@oportys.com

Popis příležitosti

Předmětem prodeje je průmyslový areál s povolením instalace 8 MW FVE. Je vhodný pro logistiku, výrobu, skladování a sídlo firmy. Aktivně se nepronajímá z důvodu instalace FVE. Momentálně pronajato 10 % areálu s ročním výnosem 188.050 EUR bez DPH. Je zde velký potenciál dalšího obsazení a rozvoje areálu. Všechny haly jsou napojené na funkční plyn, stavebně-technický stav je velmi dobrý. Součástí areálu jsou výrobní a skladovací haly, volné zpevněné plochy pro skladování a manipulaci s materiálem, sociální zařízení, dílny a garáže, kancelářská budova.Výborná dopravní dostupnost, v blízkosti jsou vlakové koleje.

Město Gbely patří k nejkrásnějším městům v oblasti Záhorie na severozápadě Slovenska. Patří do okresu Skalica, leží v Chvojnické pahorkatině, 75 km od Bratislavy. Je známo výskytem léčebných geotermálních vod, které mají blahodárný vliv na lidské zdraví.

Prodej formou 100 % share deal.

Zprostředkovatel
Oportys a.s.
Dvořákova 44/14, 602 00 Brno, Czech Republic
IČO : 29213177

Hledáte nebo nabízíte konkrétní příležitost?

Zajímají Vás podrobnosti, chcete začít dražit majetek nebo jste jen nenašli to, co hledáte? Zanechte nám Vaši e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a členové našeho týmu Vás budou během příštího pracovního dne kontaktovat.