Průmyslový areál Flaga s.r.o., Bánovce nad Bebravou, Slovenská republika

Bánovce nad Bebravou, Slovensko

Cena Nejvyšší nabídce

550 000 EUR

Kauce 30 000 EUR
contact_person_photo

JUDr. Ivor Zorád

Ředitel pobočky Slovensko

+421 918 219 988

zorad@oportys.com

Popis příležitosti

Předmětem přímého řízeného prodeje je průmyslový areál nacházející se nedaleko Trenčína, který v současné době užívá společnost Flaga s.r.o. Celková výměra areálu je 4.000 m2.

Objekt je přístupný jak silniční, tak i železniční dopravou. V areálu se nachází administrativní budova, malý a velký sklad plynových lahví. Na zbylé výměře pozemků jsou umístěny zásobníky na plyn.

Administrativní budova disponuje přízemím s kanceláří (25 m2), šatnou se sprchami a toaletou (20 m2), místnostmi určenými k obsluze areálu (32 m2) a zázemím pro personál. V prvním poschodí se nachází dvě kanceláře a toaleta (50 m2). Budova je zabezpečena kamerovým a požárním systémem s platnou certifikací.

Skladovací prostory mají výměru cca 300 m2.

Bánovce nad Bebravou jsou město v Trenčínském kraji. Trenčín je odtud vzdálený necelých 30 km. Město leží necelých 40 km od hranic s Českou republikou. Trenčínský kraj je převážně hornatý ale protíná jej úrodné údolí Váhu. Krajem vede hlavní slovenská dálnice. Ve městě se nachází dva kostely, a to sv. Mikuláše a Nejsvětější Trojice. Žije zde cca 20 tisíc obyvatel.

Zprostředkovatel
Oportys s.r.o.
Tomášikova 50/A, 831 04 Bratislava, Slovak Republic
IČO : 51452138

Hledáte nebo nabízíte konkrétní příležitost?

Zajímají Vás podrobnosti, chcete začít dražit majetek nebo jste jen nenašli to, co hledáte? Zanechte nám Vaši e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a členové našeho týmu Vás budou během příštího pracovního dne kontaktovat.