Prodej rodinného domu Němčičky

691 07 Němčičky, Česko

Cena Nejvyšší nabídce

2 534 000 Kč

Termín pro předložení
cenové nabídky
30.05.2019 v 15:00
contact_person_photo

Martina Konečná

Asistentka obchodního oddělení

+420 605 060 000

konecna@oportys.com

Popis příležitosti

Předmětem řízeného přímého prodeje je řadový rodinný dům č. p. 260 a příslušenství, které je tvořeno z vedlejších hospodářských staveb, venkovních úprav (tj. přípojek inž. sítí, zpevněných ploch, oplocení, opěrných zdí) a trvalých porostů. Dům je nepodsklepený. Celková výměra pozemku je 889m2. Celková výměra zastavěné plochy a nádvoří činí 344m2.

 

Dispoziční řešení:
 

přízemí – vstup se zádveřím, chodba, obývací prostor s jídelnou a kuchyňským koutem, průchozí koupelna, technická místnost, WC, průjezd užívaný jako garáž

podkroví – přístup po betonovém schodišti, 4 pokoje a koupelna v nedokončeném stavu

Dům byl kolaudován v roce 2007. Podkroví není k okamžitému nastěhování. Chybí např. dodělání podlah a dalších stavebních úprav.

 

Konstrukce domu je zděná. Střecha domu je sedlová se skládanou taškovou krytinou. Vnitřní omítky domu jsou vápenné a fasádní omítky jsou strukturované standartní. Okna jsou plastová zdvojená. Podlahy v domě jsou lamelové, keramické dlažby a PVC. Vytápění je zde ústřední s elektrokotlem. V domě jsou elektrické rozvody, rozvody studené i teplé vody. Plynové rozvody zde nejsou zřízeny.

 

Nemovitost se nalézá v centru obce Němčičky ve vedlejší ulici v lokalitě mezi kostelem a Obecním úřadem a je přístupná z místní komunikace. V obci je nízká občanská vybavenost. Němčičky jsou v blízkém dosahu města Hustopeče, které je autem sjízdné po dálnici cca 20 minut od Brna.

Energetická třída G (PENB nebyl dodán)

Zprostředkovatel
Oportys a.s.
Dvořákova 44/14, 602 00 Brno, Czech Republic
IČO : 29213177

Hledáte nebo nabízíte konkrétní příležitost?

Zajímají Vás podrobnosti, chcete začít dražit majetek nebo jste jen nenašli to, co hledáte? Zanechte nám Vaši e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a členové našeho týmu Vás budou během příštího pracovního dne kontaktovat.