Prodej pozemku č. 560/2, Třebíč - Borovina

Koželužská, 674 01 Třebíč, Česko

Cena Nejvyšší nabídce

157 000 Kč

Kauce 20 000 Kč
contact_person_photo

Mgr. Kateřina Blažková

Asistentka managementu a obchodního oddělení

+420 605 060 000

oportys@oportys.com

Popis příležitosti

Předmětem výběrového řízení je soubor nemovitých věcí včetně všech součástí a příslušenství zapsaných na listu vlastnictví č. 15761, k.ú. Třebíč:

  • pozemek p.č. 560/2, ostatní plocha

Pozemek parc. č. 560/2 o výměře 155 m2 je v katastru nemovitostí veden jako ostatní plocha se způsobem využití ostatní komunikace. Pozemek je lokalizován v západním okraji obce Třebíč, při ulici Koželužská, při stavbě č.p. 292, v zastavěném území obce. Pozemek je využíván jako parkovací plocha pro osobní automobily a částečně jako chodník. Pozemek tak lze prohlásit za součást pozemní komunikace. Pozemek je mírně svažitý. Dle územního plánu obce se jedná o plochu PV – plochy veřejných prostranství. Převážná část pozemku je zpevněna zámkovou nebo kamennou dlažbou s obrubníky, stáří asi 7 roků. Na pozemku se nachází část stavby města Třebíč (jako součást místní komunikace).

Pozemek je situovaný v západní části obce a charakter okolí odpovídá zástavbě bytovými a rodinnými domy se zahradami. K objektu je bezproblémový přístup po zpevněné komunikaci. Občanská vybavenost je v obci komplexní, v místě dostupná. V docházkové vzdálenosti se nachází zastávka MHD a dálkových spojů. Parkování je možno přímo u objektu. Třebíč je s rozlohou 57,6 km2 druhým největším městem kraje Vysočina. Leží na řece Jihlavě, 30 km od krajského města Jihlavy a 56 km od města Brna. Žije zde přibližně 36 tisíc obyvatel.

Vyhlašovatel
Oportys a.s.
Dvořákova 44/14, 602 00 Brno, Czech Republic
IČO : 29213177

Hledáte nebo nabízíte konkrétní příležitost?

Zajímají Vás podrobnosti, chcete začít dražit majetek nebo jste jen nenašli to, co hledáte? Zanechte nám Vaši e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a členové našeho týmu Vás budou během příštího pracovního dne kontaktovat.