Prodej luxusního bytu 4+kk, Brno - Veveří

Veveří, 602 00 Brno-střed, Česko

Orientační Cena

10 900 000 Kč

contact_person_photo

Ing. Hana Slepičková

Asistentka managementu

+420 605 060 000

slepickova@oportys.com

Popis příležitosti

Nabízíme k prodeji částečně zařízený nadstandartní mezonetový byt na lukrativní ulici Veveří, v blízkosti Konečného náměstí. Byt má celkovou plochu 120 m2 + 7 m2 terasa a a nachází se v 6. a 7. nadzemním podlaží. V domě je k dispozici výtah. Byt je vybaven vstupními bezpečnostními dveřmi.

V dolním patře se nachází předsíň, obývací pokoj a kuchyňský kout, ložnice s prostornou šatnou, koupelna, samostatná toaleta. Kuchyňský kout je vybaven všemi spotřebiči (myčka, kombinovaná lednice, varná deska, trouba) a také pračkou. Na obývací pokoj, který je dominantou bytu, navazuje terasa poskytující absolutní soukromí. 
Ve druhém patře se nachází 2 samostatné pokoje a toaleta. Byt je řešen prakticky, každý pokoj má svůj vlastní vstup. Celý byt je doplněn dřevěnými prvky.

Byt je vhodný k bydlení i pro rodinu s dětmi - k dispozici je vnitroblok vybavený dětským hřištěm. V blízkosti se nachází základní školy, gymnázium a fakulty několika vysokých škol. Atraktivní lokalita nabízí plnou občanskou vybavenost a výbornou dostupnost do historického centra města. 

Zprostředkovatel
Oportys a.s.
Dvořákova 44/14, 602 00 Brno, Czech Republic
IČO : 29213177

Hledáte nebo nabízíte konkrétní příležitost?

Zajímají Vás podrobnosti, chcete začít dražit majetek nebo jste jen nenašli to, co hledáte? Zanechte nám Vaši e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a členové našeho týmu Vás budou během příštího pracovního dne kontaktovat.