Prodej bytu 3+kk, 86m²

Brněnská, 695 01 Hodonín, Česko

Cena Nejvyšší nabídce

4 500 000 Kč

contact_person_photo

Ing. Hana Slepičková

Asistentka managementu

+420 605 060 000

slepickova@oportys.com

Popis příležitosti

Předmětem prodeje je bytová jednotka č. 15, která se nachází v 3. NP bez výtahu a je dispozičně řešena jako 3+kk o rozloze 86 m2 s balkonem (2,5 m2). Dále je k dispozici sklepní kóje (8,55 m2). Parkování je možné v zadním traktu domu.

Vstupní chodba je prostorná a rozděluje byt na ložnice a obývací část s kuchyňským koutem s kuchyňskou linkou řešenou do L vybavenou elektrickou troubou s digestoří. Na konci chodby je umístěna koupelna s vanou a samostatná toaleta. Francouzským oknem lze vstoupit na balkon, který je situován do silnice. V bytě jsou vyšší stropy (3,20 m). Okna v bytě jsou protihluková izolační včetně sítí proti hmyzu a žaluzií. Podlaha v pokojích je plovoucí, v koupelně a WC je dlažba.

Budova, kde se byt nachází, dříve sloužila k armádním účelům jako kasárna. Byla postavena roku 1881 stavitelem Bergerem. V období 1. republiky sloužily budovy malých kasáren převážně k ubytování vojenských důstojníků a jejich rodin. V uzavřeném komplexu se nacházely také stále a jízdárna. Celý dům má osobitou atmosféru a je situován v širším centru města Hodonína.

V těsné blízkosti se nachází vlakové a autobusové nádraží a veškerá občanská vybavenost.

Zprostředkovatel
Oportys a.s.
Dvořákova 44/14, 602 00 Brno, Czech Republic
IČO : 29213177

Hledáte nebo nabízíte konkrétní příležitost?

Zajímají Vás podrobnosti, chcete začít dražit majetek nebo jste jen nenašli to, co hledáte? Zanechte nám Vaši e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a členové našeho týmu Vás budou během příštího pracovního dne kontaktovat.