Pozemky k rezidenční výstavbě, Bratislava - Staré Město

Mýtna, 811 07 Bratislava-Staré Mesto, Slovensko

Cena Nejvyšší nabídce

1 300 000 EUR

contact_person_photo

Mgr. Václav Salač, LL.M.

Generální ředitel a předseda představenstva

+420 605 060 000

salac@oportys.com

Popis příležitosti

Předmětem přímého řízeného prodeje je ucelený soubor stavebních pozemků v centru Bratislavy, v městské části Staré Město. Díky strategické poloze v nejrušnější části města mají tyto pozemky značný potenciál.

Jedná se celkem o šest parcel tvořící celek v katastrálním území Staré Město o celkové výměře 4.880 m2.

Dle územního plánu jsou pozemky vhodné zejména pro výstavbu vícepodlažních bytových domů. Studie počítá se dvěma variantami - varianta A s 80 byty, varianta B s 76 byty a komerčním prostorem. Navrženo je 226 parkovacích míst. 

Dále je možné využít prostor pro jiné polyfunkční objekty pro bydlení a občanskou vybavenost (obchody a služby, veřejné stravování, kulturní, školské, zdravotnické či sociální zařízení). Možná je také výstavba příslušejících zařízení, jako je zeleň s vodními plochami, hřiště, dopravní a technické vybavení (až 350 parkovacích míst), garáže, zařízení pro požární a civilní ochranu. Podíl funkce bydlení musí tvořit minimálně 70 % z celkových podlažních ploch nadzemní části zástavby funkční plochy. Pozemky jsou součástí území, které je definováno jako stabilizované území.

Bratislava je hlavní a největší město Slovenska a žije v ní přibližně 420 tisíc obyvatel. Staré Město je městská část Bratislavy, ve které se nachází historické centrum města, nábřeží Dunaje a hradní vrch. Centrum města je městskou památkovou rezervací. Jde o turisty nejnavštěvovanější část Bratislavy. Kromě historických památek je zde mnoho barů, restaurací, galerií, velvyslanectví, konzulátů a státních úřadů a institucí.

Zprostředkovatel
Oportys a.s.
Dvořákova 44/14, 602 00 Brno, Czech Republic
IČO : 29213177

Hledáte nebo nabízíte konkrétní příležitost?

Zajímají Vás podrobnosti, chcete začít dražit majetek nebo jste jen nenašli to, co hledáte? Zanechte nám Vaši e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a členové našeho týmu Vás budou během příštího pracovního dne kontaktovat.