Pozemek na výstavbu průmyslové/logistické haly s platným SP, Levice

Cena k jednání

contact_person_photo

Ing. Petr Procházka

Manažer prodeje

+420 734 243 655

prochazka@oportys.com

Popis příležitosti

Předmětem prodeje je pozemek s projektem na výstavbu průmyslové/logistické haly s platným SP o rozloze 19.366 m². Celková plocha pozemku je 40.741 m².

Tento projekt, který bude součástí již existujícího průmyslového parku Levice - Jih, má strategickou polohu, která je výhodná z komerčního, dopravního i geografického hlediska.

Navrhovaný projekt je ideální pro skladovací aktivity a lehkou výrobu. Architektonicky je řešen obdélníkovým půdorysem a rozdělený na 4 skladovací jednotky.

Uvnitř komplexu najdete administrativní část a skladové prostory, které jsou vybaveny vjezdovými branami a nakládacími mosty pro snadnou obsluhu nákladních vozidel. K hale náleží 72 parkovacích míst, 26 doků a 6 drive-ins.

Nabízíme též možnost výstavby na klíč, včetně případné úpravy projektu pro konkrétní účely, možnost expanze do budoucna. Tato investice nabízí nejen perspektivní lokalitu a potenciál dlouhodobých zisků, ale také možnost účasti na ekologickém a udržitelném projektu.

V klíčové vzdálenosti se nacházejí tato evropská města: Nitra (51 km), Ostrihom (55 km), Trnava (95 km), Budapešť (102 km), Gyor (115 km), Bratislava (140 km).

Zprostředkovatel
Oportys a.s.
Dvořákova 44/14, 602 00 Brno, Czech Republic
IČO : 29213177

Hledáte nebo nabízíte konkrétní příležitost?

Zajímají Vás podrobnosti, chcete začít dražit majetek nebo jste jen nenašli to, co hledáte? Zanechte nám Vaši e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a členové našeho týmu Vás budou během příštího pracovního dne kontaktovat.