Polyfunkční objekt, Frýdek

Frýdek-Místek, Česko

Doporučená Cena

40 000 000 Kč

Kauce 1 200 000 Kč
contact_person_photo

Ing. Hana Slepičková

Asistentka managementu

+420 605 060 000

slepickova@oportys.com

Popis příležitosti

Předmětem prodeje je polyfunkční objekt situovaný mezi tř. T.G. Masaryka a ul. Josefa Kafky, ze které je rovněž i vjezd pro motorová vozidla. Jedná se o vícepodlažní řadový objekt s půdorysem ve tvaru písmene U. Areál je užíván jako prodejna potravin se zázemím, obchod se smíšeným zbožím, kanceláře a sklady. Vhodné pro vybudování bytových jednotek.
Budova je napojená na veškeré inženýrské sítě.
Poslední zásadnější modernizace kotelny proběhla v roce 2021. Střecha je v dobrém stavu.

Objekt se sestává ze tří traktů o celkové užitné ploše 2.366 m2. Největší část tvoří čtyřpatrová podsklepená administrativní budova s prodejnou potravin a smíšeného zboží, kde celková plocha podlaží je 1.716 m2 a průměrná výška podlaží je 3,22 m. Boční část tvoří přízemní budova spojující přední a zadní trakt a slouží jako skladový prostor. V zádní části se nachází třípatrová budova s garáží, skladovacím prostorem a nákladním výtahem s nosností 1400 kg s řidičem. Součástí areálu je 5 garáží, které se nachází ve dvorním traktu, kde jsou také volné plochy pro parkování. 

Dispozice čtyřpatrové administrativní budovy:

1.PP – skladové prostory, archiv, kotelna

1.NP – prodejní prostory, sklady, soc. zázemí, schodiště

2.NP – 4.NP - administrativní prostory se soc. zázemím

Pronajato 37 % prostor s ročním výnosem 1 milion Kč. 

Dle územního plánu spadají nemovitosti mezi plochy smíšené obytné městské. Hlavní využití jsou stavby polyfunkčních objektů kombinujících bydlení s občanským vybavením. Development bytových jednotek je přípustný.

Frýdek-Místek je statutární město nacházející se v Moravskoslezském kraji 16 kilometrů od Ostravy. Město má 54 tisíc obyvatel. Město tvoří turisticky atraktivní bránu Beskyd.

Zprostředkovatel
Oportys a.s.
Dvořákova 44/14, 602 00 Brno, Czech Republic
IČO : 29213177

Hledáte nebo nabízíte konkrétní příležitost?

Zajímají Vás podrobnosti, chcete začít dražit majetek nebo jste jen nenašli to, co hledáte? Zanechte nám Vaši e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a členové našeho týmu Vás budou během příštího pracovního dne kontaktovat.