Lyžařský areál v Jeseníkách

Česko

Cena Nejvyšší nabídce

130 000 000 Kč

contact_person_photo

Mgr. Václav Salač, LL.M.

Generální ředitel a předseda představenstva

+420 605 060 000

salac@oportys.com

Popis příležitosti

Lyžařský areál v Jeseníkách, patří mezi nejmodernější střediska v oblasti. Součástí prodeje jsou pozemky o celkové výměře 76.250 m2 k dalšímu developmentu. Nejsou součástí CHKO, CHKO končí v blízkosti pozemků.

K areálu náleží čtyři sjezdové tratě, dvě z nich pro zdatnější lyžaře (červená a modrá), dvě dětské, parkoviště, restaurace, bufet, ubytování, lyžařská škola, půjčovna, ski servis a nové akumulační nádrže na vodu pro zasněžování, v létě využívané pro koupání a rybolov. Tratě jsou obsluhovány moderní čtyřsedačkovou lanovkou a dvěma vleky.

Areál byl vybudován v letech 2006-2007, je vyhlášený výbornými podmínkami pro sjezdové lyžování. Kromě toho jsou zde k dispozici strojově upravené běžecké tratě. Lanová dráha je vybavena rozběhovým pásem pro zvýšení komfortu nastupování a přepravní kapacity. Sjezdové tratě mohou být výkonnými stroji denně zasněžovány technickým sněhem. 70% návštěvníků je stálých, areál je pečlivě udržován, bez nutnosti investic v dalších letech. Je možno jej rozšířit.

Jeseníky jsou nejlesnatější chráněnou krajinnou oblastí České republiky. Jsou vyhledávány pro svůj mimořádně pestrý krajinný ráz, zachovalou přírodu, stovky dobře značených tras pro pěší a cykloturistiku, střediska zimních sportů, lázně (Horské lázně Karlova Studánka, Priessnitzovy léčebné lázně a.s., Schrothovy léčebné lázně Dolní Lipová, Státní léčebné lázně Bludov, s.p., Termální lázně Velké Losiny), historické památky i kulturní události.

Díky vysokým srážkovým úhrnům patří Jeseníky k vodohospodářsky významným územím, proto byla celá CHKO zařazena do chráněné oblasti přirozené akumulace vod.

Zprostředkovatel
Oportys a.s.
Dvořákova 44/14, 602 00 Brno, Czech Republic
IČO : 29213177

Hledáte nebo nabízíte konkrétní příležitost?

Zajímají Vás podrobnosti, chcete začít dražit majetek nebo jste jen nenašli to, co hledáte? Zanechte nám Vaši e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a členové našeho týmu Vás budou během příštího pracovního dne kontaktovat.