Komplex Panorama Offices - Székesfehérvár, Maďarsko

Székesfehérvár, Maďarsko

Cena Nejvyšší nabídce

10 000 000 EUR

Kauce 500 000 EUR
contact_person_photo

Mgr. Václav Salač, LL.M.

Generální ředitel a předseda představenstva

+420 605 060 000

salac@oportys.com

Popis příležitosti

Předmětem přímého prodeje je komplex Panorama Offices v centru města Székesfehérvár, které leží v Maďarsku 60 km od Budapešti. Jedná se obchodně-kancelářské centrum, které je téměř kompletně pronajato.

Komplex nabízí širokou škálu řešení a služeb pro své nájemce. Celková užitná plocha je 6.633. m2. Pronajaté kanceláře mají rozlohu od 21 m2 až do 1.000 m2. Pronajaté obchodní prostory mají výměru od 16 m2 do 400 m2.

Kanceláře nabízejí neomezený přístup a využití prostor a každému nájemci jsou poskytnuty individuální nájemní podmínky dle jeho potřeb. Tyto prostory jsou vybaveny pevnými kazetovými stropy, novými odolnými koberci a klimatizací. V nabídce je také nastavení a servis IT sítě.

V komplexu je k dispozici recepce 24/7 a přímo v budově je také restaurace. Budova je zabezpečena kamerovým systémem a přístup je možný s identifikační kartou. Budova je bezbariérová, k dispozici jsou tři výtahy. Dále disponuje zvukotěsnými a tepelně odolnými skly. Samozřejmostí je také dostatek parkovacích míst.

Současná obsazenost objektu je cca 86 %. Při kupní ceně 10 mil. Euro je roční výnosnost 8,18 %. Mezi významné nájemníky patří např. Oberbank, Raiffeisen Bank, Sberbank, DM drogerie, Rádió 1 a další.

Město Székesfehérvár se nachází ve středu Maďarska a je hlavním městem kraje Transdanubia. Ve městě žije zhruba 100 tisíc obyvatel.

Tato oblast je křižovatkou železniční a silniční dopravy mezi jezery Balaton a Velence. Je to destinace vyhledávaná nadnárodními společnostmi, jako jsou IBM nebo Ford, které zamířily do Maďarska rozšířit svůj obchod.

Zprostředkovatel
Oportys a.s.
Dvořákova 44/14, 602 00 Brno, Czech Republic
IČO : 29213177

Hledáte nebo nabízíte konkrétní příležitost?

Zajímají Vás podrobnosti, chcete začít dražit majetek nebo jste jen nenašli to, co hledáte? Zanechte nám Vaši e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a členové našeho týmu Vás budou během příštího pracovního dne kontaktovat.