Hotel Aurelius, Mikulov

692 01 Mikulov-Mikulov na Moravě, Česko

Cena k jednání

contact_person_photo

Ing. Hana Slepičková

Asistentka managementu

+420 605 060 000

slepickova@oportys.com

Popis příležitosti

NOVÁ SNÍŽENÁ CENA 

Předmětem prodeje je zavedený hotel s restaurací v žádané oblasti, hojně turisticky navštěvovaném městě Mikulov.

 

Zařízení disponuje vlastní stylovou restaurací s kapacitou 80 míst, letní terasou, která pojme až 40 hostů, klimatizovaná vinotéka s vlastním vinným sklípkem. 

Ubytování je nabízeno ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a s kapacitou v hlavní budově 25 lůžek a v menší budově 15 lůžek. Ve společných prostorách je k dispozici kuchyňka a uzamykatelná kolárna. Velkou výhodou je vlastní parkoviště s dostatečnou kapacitou parkovacích míst.

Je to ideální místo pro pořádání firemních akcí, oslav, svateb a kulturních akcí. Díky živému turistickému ruchu proběhla v roce 2018 rozsáhlá rekonstrukce a dostavba ubytovacích kapacit. Byla zpracována studie na nádstavbu měnší budovy. Hotel je aktuálně provozován pouze v době od dubna do poloviny listopadu, je zde tedy výrazná možnost zvýšení výnosu zavedením celoročního provozu hotelu i restaurace.

Celková výměra areálu činní 2.229 m², zastavěná plocha 834 m2, součástí hotelového komplexu je velká zahrada s rozlohou 1.395 m² a dětským bazénkem.

 

Nemovitost se nachází na okraji historického jádra města Mikulov. Jedná se o nejvíce turisticky frekventovanou oblast města.

Zprostředkovatel
Oportys a.s.
Dvořákova 44/14, 602 00 Brno, Czech Republic
IČO : 29213177

Hledáte nebo nabízíte konkrétní příležitost?

Zajímají Vás podrobnosti, chcete začít dražit majetek nebo jste jen nenašli to, co hledáte? Zanechte nám Vaši e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a členové našeho týmu Vás budou během příštího pracovního dne kontaktovat.