Bytový dům Praha 6 - Ořechovka

Střešovice, 162 00 Praha 6, Česko

Cena Nejvyšší nabídce

52 000 000 Kč

contact_person_photo

Mgr. Kateřina Blažková

Projektový manažer

+420 605 060 000

oportys@oportys.com

Popis příležitosti

Předmětem přímého prodeje je bytový dům nacházející se v atraktivní lokalitě Praha - Ořechovka, která je součástí pražské čtvrti a katastrálního území Praha - Střešovice. 

Do bytového domu vedou dva samostatné vstupy a nachází se v něm 5 bytových jednotek. Jedna je pronajatá s tříměsíční výpovědní lhůtou, ostatní jsou užívány majitelem nebo určeny k rekonstrukci.

Zastavěná plocha budovy je 416 m2. Celková užitná plocha je přibližně 500 m2, přesnou výměru doplníme po obdržení podkladů od stavebního úřadu.

Celý objekt je podsklepený, s garáží pro dvě osobní auta, dvěma venkovními parkovacími místyzahradou o výměře 258 m2. V těsné blízkosti objektu se nachází volné parkovací plochy. Bytový dům vyžaduje rekonstrukci.

 

V 1.PP se nachází několik sklepních místností.

V 1.NP je k dispozici bytová jednotka 2+1, kotelna a garáž. 

Ve 2.NP jsou dvě bytové jednotky o dispozici 3+1. 

Ve 3.NP jsou dvě bytové jednotky o dispozici 1+1. 

U dvou bytových jednotek 2+1 a 3+1 došlo ke kompletní rekonstrukci. 

 

Ořechovka je jednou z nejstarších a nejznámějších pražských zahradních a vilových čtvrtí. Mnoho vil v této oblasti bylo stavěno předními českými architekty a patří mezi významné stavby moderní architektury 20. let 20. století. Ořechovka nabízí příjemné, tiché a klidné místo pro bydlení v centru Prahy.

Zprostředkovatel
Oportys a.s.
Dvořákova 44/14, 602 00 Brno, Czech Republic
IČO : 29213177

Hledáte nebo nabízíte konkrétní příležitost?

Zajímají Vás podrobnosti, chcete začít dražit majetek nebo jste jen nenašli to, co hledáte? Zanechte nám Vaši e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a členové našeho týmu Vás budou během příštího pracovního dne kontaktovat.