Bytový dům Brno, ul. Pionýrská

Pionýrská, 602 00 Brno, Česko

Cena Nejvyšší nabídce

Kauce 1 000 000 Kč
contact_person_photo

Mgr. Václav Salač, LL.M.

Generální ředitel a předseda představenstva

+420 605 060 000

salac@oportys.com

Popis příležitosti

Předmětem přímého řízeného prodeje je kompletně pronajatý bytový dům na Pionýrské ulici, v atraktivní lokalitě širšího centra Brna přímo u parku Lužánky.

Dům má čtyři podlaží a je provedena studie na další dvoupodlažní střešní nádstavby. Současný půdorysný rozměr všech pater činí 884 m2.

Dispozice:

  • 1. PP: suterén: 2 bytové jednotky v rekonstrukci – 2 x 2+kk s přístupem na anglický dvorek
  • 1. NP: 4 bytové jednotky - 2 x 1+1, 2 x 1+k
  • 2. NP: 2 bytové jednotky - 3+1, 3+kk
  • 3. NP: 2 bytové jednotky - 3+1, 3+kk

Objekt je ve výborném stavebně – technickém stavu, je pravidelně udržován a průběžně jsou na něm prováděny nové investice. V suterénu a prostoru dvora v současné době již provedeno kompletní odkopání prostoru dvorku a zpětný zásyp povrchu kamenivem, výstavba opěrných stěn, rekonstrukce stávající kanalizace a vytvoření nové v suterénu, nová betonáž podlahy, bourání příček, provedeny rozvody ZTI a elektro, provedena izolace proti vlhkosti, omítky. V dalších nadzemních podlažích provedeno vyklizení, vybudovány nové koupelny, SDK konstrukce, nivelace podlah, repase dveří, omítky a výmalby, ZTI a ÚT v kuchyních a koupelnách.

V bezprostředním okolí domu je nejvyšší možná občanská vybavenost.

Velmi zajímavý je roční výnos z nájmu: 3.000.000,- Kč.

Vzhledem ke svojí poloze v rámci Brna a především k tomu, že zahrnuje i původní historické centrum města, je Brno-střed nejvýznamnější městskou částí Brna, v němž tradičně sídlí řada úřadů a institucí, řada základních, středních i vysokých škol, mnoho firem i obchodů. Vedle nejstarší brněnské zástavby v historickém jádru Brna se zde nacházejí také moderní výškové budovy. V městské části Brno-střed mají své sídlo významné kulturní instituce, jako je Moravské zemské muzeum, Moravská galerie, Muzeum města Brna či divadla.

Informace o kupní ceně na vyžádání.

Zprostředkovatel
Oportys a.s.
Dvořákova 44/14, 602 00 Brno, Czech Republic
IČO : 29213177

Hledáte nebo nabízíte konkrétní příležitost?

Zajímají Vás podrobnosti, chcete začít dražit majetek nebo jste jen nenašli to, co hledáte? Zanechte nám Vaši e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a členové našeho týmu Vás budou během příštího pracovního dne kontaktovat.