header_image

Vítejte ve světě značky Oportys

Věříme v sílu investičních příležitostí v mnoha měřítkách. To je důvod, proč jsme se zaměřili na budování aukční a realitně poradenské společnosti Oportys, která je profesionálním zpeněžovatelem nemovitého a movitého majetku.

Protože čím lepší pochopení majetkové příležitosti, tím lepší a odpovědnější rozhodnutí o své investici naši klienti mohou udělat.

box_image

Věříme v sílu příležitosti

Hlavním cílem Oportys a.s. je poskytovat profesionální služby v oblasti zpeněžování nemovitého i movitého majetku.

Chceme nabízet moderní přístup k našim klientům a to zejména v oblasti elektronických aukcí. Přestože naše pobočky naleznete v Brně, Praze, Bratislavě a brzy i ve Vídni, jsme Vám díky využití moderních technologií k dispozici kdekoliv na světě a našich služeb můžete online využívat z pohodlí Vašeho domova nebo kanceláře. 

box_image

Zpeněžujeme movitý i nemovitý majetek

Zpeněžujeme průmyslové areály, logistické parky, obchodní centra, administrativní budovy, bytové domy, rodinné domy, byty, pozemky k rezidenční i komerční výstavbě, celé soubory nemovitého a movitého majetku, závody, podíly, akcie a movitý majetek všeho druhu.

Neděláme rozdíly mezi malými a velkými investičními příležitostmi. Ke všem přistupujeme zodpovědně a s osobní péčí. Každý projekt vnímáme globálně, zároveň však zohledňujeme lokální měřítko. 

box_image