Real Estate Forum Brno 2020

header_image
header_image

Skupina Oportys se opět stala partnerem v pořadí druhého ročníku prestižní konference Real Estate Forum Brno 2020, pořádané advokátní kanceláří Havel & Partners.

Navzdory nepříznivé aktuální situaci, která nepřeje osobním setkáváním, se konference konala i tento rok.  A to 13. října v online podobě.  Akce byla zaměřená především na vybrané trendy nemovitostního trhu, aktuální a specifické projekty a realitní témata v Brně a jihomoravském regionu.  Objevila se například témata týkající se současného stavu, budoucího vývoje a vlivu home office, změn dispozic v kancelářích či oceňování komerčních nemovitostí v době COVID-19.

Chtěli bychom poděkovat našim dlouhodobým partnerům, advokátní kanceláři Havel & Partners, za skvělou organizaci této akce, obzvláště v této nelehké době. Veliké díky samozřejmě patří i všem ostatním partnerům a účastníkům online konference.

Oportys,

Think globally in local scale

Hledáte nebo nabízíte konkrétní příležitost?

Zajímají Vás podrobnosti, chcete začít dražit majetek nebo jste jen nenašli to, co hledáte? Zanechte nám Vaši e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a členové našeho týmu Vás budou během příštího pracovního dne kontaktovat.