Vila Prostějov

Pod Kosířem 326/54, 796 01 Prostějov, Česko

Minimální cena

12 990 000 Kč

Kauce 500 000 Kč
contact_person_photo

Hana Matulová

Projektový manažer

+420 605 060 000

oportys@oportys.com

Číslo nabídky

Popis příležitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme zrekonstruovanou, prvorepublikovou vilu u biokoridoru Hloučela v Prostějově o celkové rozloze 730 m2. Vila je po náročné celkové rekonstrukci, která byla dokončena v loňském roce s důrazem na zachování původní dispozice z doby výstavby. K dispozici je detailní fotodokumentace celé rekonstrukce s projektovou dokumentací.

Jedná se o třípodlažní solitérní stavbu s možností rozšíření do podkroví (ateliér, další pokoje). V přístavbě je důmyslně uschováno technologické zázemí, garáže až pro 6 aut a terasa na střeše této přístavby. V domě se nachází relaxační suterén, WC, prádelna, technická místnost s technologickým zázemím domu a místnost s výhledem do zahrady s přípravou na saunu, sprchu a s prostorem pro odpočinek.

V přízemí se nachází vstupní chodba s dominantním schodištěm propojujícím všechna podlaží domu od suterénu až po půdu. Téměř celé přízemí je jeden prostor, příjemně oddělený na kuchyň (kuchyňská linka od studia Hanák se spotřebiči Siemens), jídelnu a obývací pokoj (krb s dvěma průhledy) s francouzskými okny na terasu. Vstup do koupelen je oddělený chodbou s možností úložných prostor. První koupelna se skládá z rohové vany, dvou umyvadel a druhá koupelna se skládá z WC, bidetu, umyvadla a sprchového koutu.

V 1. patře se nachází 3 prostorné pokoje, koupelna s masážní vanou, dvěma umyvadly, WC a bidetem.

Vila je napojena na veškeré inženýrské sítě, v celém domě je podlahové vytápění, zdroj tepla je tepelnými čerpadly (vzduch – voda). V celé vile jsou vinylové podlahy, venkovní hliníkové žaluzie s elektrickým ovládáním, alarm a v přízemí domu je klimatizace. Okolo vily je nově osázená okrasná zahrada s přípravou pro zastřešený zahradní altán, vstup do zahrady je možný z terasy domu. Na zahradě domu je studna, z níž je napojeno zavlažování zahrady (orientováno na jižní stranu) a sociálního zařízení v domě. Dům se nachází ve vilové čtvrti s podobnými stavbami v okolí, poblíž vyhledávané zelené části města biokoridoru Hloučela.

Energetická třída: PENB – B

Zprostředkovatel
Oportys a.s.
Dvořákova 44/14, 602 00 Brno, Czech Republic
IČO : 29213177

Hledáte nebo nabízíte konkrétní příležitost?

Zajímají Vás podrobnosti, chcete začít dražit majetek nebo jste jen nenašli to, co hledáte? Zanechte nám Vaši e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a členové našeho týmu Vás budou během příštího pracovního dne kontaktovat.