Rodinný dům Roštění

Roštění 97, 768 43 Roštění, Česko

Cena Nejvyšší nabídce

799 000 Kč

contact_person_photo

Simona Boháčová

Asistentka obchodního oddělení

+420 605 060 000

bohacova@oportys.com

Popis příležitosti

Předmětem řízeného přímého prodeje je dvougenerační rodinný dům č. p. 97, který je součástí pozemku p. č. st. 9 včetně pozemků p. č. st. 64/1 a p. č. 162. Dále pak pozemky p. č. 555/9 (orná půda) a p. č. 1061/7 (ostatní plocha) v obci Roštění.  Pozemky jsou terasovitě osazeny do svahu, přičemž jsou částečně odděleny opěrnou zdí.

 

Dispozice domu je řešena jako dvougenerační se dvěma samostatnými sociálními zázemími a kuchyněmi. Obytné prostory jsou umístěny v 1.NP a jedna místnost je v podkrovní části. Zbývající část půdního prostoru není využita. K domu přiléhá přístavek a dále je na pozemku kůlna.

 

Aktuální rozpis místností:

Přízemí:

Vstup – chodba, kuchyně, obývací pokoj, ložnice, komora, WC + koupelna, obývací pokoj s kuchyňským koutem, schodiště, koupelna, WC, přístavba s posezením.

Podkrovní část:

Ložnice.

Dle projektu přestavby je dům přichystaný pro dostavění dvou pokojů v podkroví, půdních prostorů, balkónu a schodiště.

 

Původní stavba je stáří min. devadesát let. Nosné zdivo je použito smíšené. Před cca dvaceti lety zde začala probíhat obšírné renovace vnitřní části stavby a rekonstrukce střechy a fasády (fasáda a její zateplení není zcela dokončena). Dále je zrenovovaná část stropů nad 1.NP. Střešní krytina je plechová hliníková, s provedenými klempířskými konstrukcemi. Některá okna jsou plastová s diatermickými výplněmi a některá jsou původní dřevěná dvojitá. Podlahy jsou tvořeny dlažbami, laminátovými krytinami a linoleem. Vytápění je prostřednictvím plynového kotle s plechovými a litinovými radiátory v jednotlivých místnostech. Jsou zde zavedeny přípojky vody, elektro, plynu, kanalizace.

 

Výměra:

Celková výměra zastavěné plochy a nádvoří činí 560m2 a zahrada má rozlohu 109m2. Obytná užitná plocha má 107m2.

Dále pozemky:
parc. č. 555/9, orná půda, 1333m2
parc. č. 1061/7, ostatní plocha, 12m2

 

Obec Roštění se nachází 7km od Holešova ve Zlínském kraji v oblasti Hornomoravského úvalu. V obci je nízká občanská vybavenost. Nachází se zde obecní úřad, kostel, mateřská škola, obecní knihovna, sportovní areál, autobusové zastávky a ordinace praktického lékaře.

Energetická třída G (PENB nebyl dodán).

Řízený přímý prodej s předkládáním cenových nabídek.

Zprostředkovatel
Oportys a.s.
Dvořákova 44/14, 602 00 Brno, Czech Republic
IČO : 29213177

Hledáte nebo nabízíte konkrétní příležitost?

Zajímají Vás podrobnosti, chcete začít dražit majetek nebo jste jen nenašli to, co hledáte? Zanechte nám Vaši e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a členové našeho týmu Vás budou během příštího pracovního dne kontaktovat.