Rezidenční developerský projekt Břeclav

Břeclav, Česko

Cena Nejvyšší nabídce

69 000 000 Kč

Termín pro předložení
cenové nabídky
25.04.2019 v 15:00
contact_person_photo

Martina Konečná

Asistentka obchodního oddělení

+420 605 060 000

konecna@oportys.com

Popis příležitosti

Předmětem přímého řízeného prodeje jsou exkluzivní pozemky vhodné pro rezidenční výstavbu.

Jedná se o ucelený rovinatý soubor pozemků o výměře 48.000 m2 v Břeclavi přímo u páteřní komunikace ulice Tř. 1. máje při výjezdu z města směrem na Valtice. Všechny původní stavby byly zdemolovány a přímo na pozemku je napojení na veškeré inženýrské sítě a je k němu nájezd ze dvou komunikací. V okolí pozemku je řada bytových domů, nemocnice, sportovní areál a čerpací stanice, nedaleko se nachází i obchodní centrum.

Dle územního plánu je pozemek zařazen jako plocha smíšená – S; povolená zastavěnost je do 50 %.

Přípustné využití pozemků (dle územního plánu pro město Břeclav) je pro stavby pro bydlení, občanskou vybavenost (do max. plochy 1500 m2), veřejné prostranství a související dopravní a technická infrastruktura.

Povolená je etapovitá výstavba bytových domů (4. nadzemních podlaží + podkroví) a rovněž rodinných domů (2. podlaží). Aktuálně je již předjednané zvýšení podlažnosti bytových domů ze 4 na 6 podlaží – změna bude zapracována do dodatku ÚP během 1,5 roku.

Vzhledem k umístění poblíž frekventované komunikace a současně docházkové vzdálenosti od středu města a také vzhledem k zásadnímu nedostatku stavebních míst a bytů ve městě, se jeví tato nabídka jako mimořádně zajímavá a perspektivní investice. Je vhodná zejména pro stavební firmy, protože se tak nabízí možnost vynechat ekonomicky nevýhodný mezičlánek developera.

 

Předpokládaná zastavěnost dle prvotní studie:

Bytové domy až 6. NP - 250 - 300 bytů

Rodinné domy - cca 30 domů

Obchodní prostory - max. 1.500 m2

Břeclav je okresní město v Jihomoravském kraji na řece Dyji, cca 50 km jihovýchodně od Brna, poblíž hranic s Rakouskem a Slovenskem. Má rozlohu 77,11 km² a žije zde přibližně 25 tisíc obyvatel. Břeclav je důležitým hraničním přechodem a železniční křižovatkou mezinárodního významu. Toto město leží na hranici dvou pozoruhodných oblastí: Lednicko – valtického areálu a Podluží a právem se o ní říká, že leží ukrytá v zeleni. Směrem proti proudu Dyje je to lužní Kančí obora, k Valticím se táhne Boří les a po proudu Dyje se rozkládají velmi hodnotné lužní lesy oblasti soutoku s Moravou. Břeclav se nemůže pyšnit architektonickými skvosty, jaké jsou v Lednici nebo Valticích, ale má zajímavé židovské památky a církevní architekturu. Břeclav žije bohatým kulturním a společenským životem. Mezi nejvýznamnější folklórní akce patří Hudecké dny nebo Svatováclavské slavnosti. Turistickou nabídku doplňují kvalitní služby a sportovní možnosti.

Zprostředkovatel
Oportys a.s.
Dvořákova 44/14, 602 00 Brno, Czech Republic
IČO : 29213177

Hledáte nebo nabízíte konkrétní příležitost?

Zajímají Vás podrobnosti, chcete začít dražit majetek nebo jste jen nenašli to, co hledáte? Zanechte nám Vaši e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a členové našeho týmu Vás budou během příštího pracovního dne kontaktovat.