Pronájem výrobních a skladovacích prostor

Libouchec, Česko

Cena k jednání

contact_person_photo

Mgr. Jana Nováčková

Právník a projektový manažer

+420 605 060 000

novackova@oportys.com

Popis příležitosti

K dispozici jsou flexibilní výrobní haly určené pro testování, vývoj nebo lehkou výrobu. Každá hala je spojena s unikátním ClickBoxem - jedno nebo dvoupodlažní jednotkou s volitelným nastavením showroomů a kanceláří vybavených zařízením na nejvyšší technické úrovni: datové a DC propojení, nadstandardně velká hliníková okna a světlíky, klimatizace, odpočinkové místnosti, kuchyňky a vrata. Dále se zde nachází inovační laboratoře a prvotřídní kanceláře, zasedací místnosti a konferenční sály. V budovách se nachází tyto technologie: systém tepelných čerpadel, plynové kotle, elektrická přípojka, vodovodní a kanalizační přípojky, vzduchotechnika, které jsou sdruženy ve třech Energoboxech přidružené k halám.

Areál se skládá z pěti hal a jedné administrativní budovy, byl postaven v roce 2015. Každou z hal je možné rozdělit na samostatné jednotky o různé velikosti, které mají své vlastní připojení. 

Technické údaje hal:

• Světlá výška: 3,5 - 7,5 m

• Nakládací vrata: 4,3 m × 3,0 m

• Podlahové zatížení: 4 t/m2

• Sloupový rastr: 15 m × 15 m / 7,5 m × 15 m

• Železobetonový montovaný skelet s betonovým sendvičovým opláštěním

• Celý areál je připraven fungovat na principu stejnosměrného proudu

Prostory k dispozici:

Budova Ohm o velikosti 2.285 m² s maximálním počtem rozdělení na 10 jednotek. Možnost pronájmu 1 až 8 jednotek ve velikosti od 228,75 m² až 1.830 m².

Budova Watt o velikosti 1.581 m2 s maximálním počtem rozdělení na 8 jednotek. Možnost pronájmu 1 až 8 jednotek ve velikosti od 172,50 m² až 1.581 m² (v hale jsou 4 jednotky o velikosti 173 m² a 4 jednotky o velikost 228,75 m²).

Dále je možné pronajmout i kancelářské prostory v administrativní budově Edison o velikosti 3.600 m², ve které se nacházejí kancelářské prostory, sociální zázemí, konferenční místnosti, restaurace, recepce, výtah, technické zázemí celého areálu.

Nový moderní průmyslový areál Nupharo park je umístěn v těsné blízkosti sjezdu z dálnice D8, díky čemuž má velmi strategickou polohu pro český, německý a polský trh. Krajské město Ústí nad Labem se nachází ve vzdálenosti 6 Km, cca 10 minut jízdy autem od Nupharo Parku. Hlavní město Praha je vzdáleno 60 km, město Drážďany 80 km.

Zprostředkovatel
Oportys a.s.
Dvořákova 44/14, 602 00 Brno, Czech Republic
IČO : 29213177

Hledáte nebo nabízíte konkrétní příležitost?

Zajímají Vás podrobnosti, chcete začít dražit majetek nebo jste jen nenašli to, co hledáte? Zanechte nám Vaši e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a členové našeho týmu Vás budou během příštího pracovního dne kontaktovat.