Projekt a pozemky s platným stavebním povolením Praha-Hostivař

Praha 10, Česko

Minimální Cena

24 000 000 Kč

Kauce 2 000 000 Kč
contact_person_photo

Mgr. Václav Salač, LL.M.

Generální ředitel a předseda představenstva

+420 605 060 000

salac@oportys.com

Popis příležitosti

Předmětem výběrového řízení jsou projekt a pozemky s platným stavebním povolením v Praze - Hostivaři. V rámci projektu byl navržen polyfunkční objekt, který je situován v dosahu historického středu města a současně v blízkosti přírody, na pozemcích p.č. 1761/26, 1740/31, 1740/37, 1740/92, 1761/25, katastrální území Hostivař – Praha 10. Objekt je dle územního plánu hlavního města Prahy navržen do zastavěného a stabilizovaného území.

Pozemky nejsou v současné době využívány a nenachází se na nich žádná stavba. Na hranici pozemku jsou přivedeny inženýrské sítě (pitná voda, splašková kanalizace a elektro).

Objekt 01 – suterénní část je určena především pro skladování (sklepní kóje určené bytům, vybavenost bytového domu apod.). Přízemní část je navržena jako prodejna – showroom se zázemím. Ostatní nadzemní podlaží jsou navržena pro bydlení.

Objekt 02 – suterénní část je určena pro parkování osobních automobilů. Přízemní část je rozdělena na část náležící k prodejně (showroom), parkovací stání a zázemí autoservisu. Ostatní nadzemní podlaží jsou navržena jako kanceláře se zázemím.

Objekt 03 – suterénní část je určena pro parkování osobních automobilů, prostor nákladního výtahu pro osobní automobily a technologickou část myčky automobilů. V přízemní části je navržena část autoservisu se souvisejícím parkováním, myčka automobilů (ne pro veřejnost) a prostor nákladního výtahu pro osobní automobily. V ostatních nadzemních podlažích jsou umístěna parkovací stání pro osobní automobily a provoz autoservisu.

 

Vyhlašovatel
Oportys a.s.
Dvořákova 44/14, 602 00 Brno, Czech Republic
IČO : 29213177

Hledáte nebo nabízíte konkrétní příležitost?

Zajímají Vás podrobnosti, chcete začít dražit majetek nebo jste jen nenašli to, co hledáte? Zanechte nám Vaši e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a členové našeho týmu Vás budou během příštího pracovního dne kontaktovat.