Penzion Blatnička

696 71 Blatnička, Česko

Orientační Cena

12 000 000 Kč

contact_person_photo

Hana Matulová

Projektový manažer

+420 605 060 000

oportys@oportys.com

Popis příležitosti

Nově vybudovaný penzion Blatnička, který je situován v blízkosti vinohradů. Netradiční a moderně zařízené prostory penzionu, restaurace a baru včetně příjemné letní terasy, wellness se saunou a vířivkou. Historický kamenný vinný sklep (v minulosti patřící Liechtensteinům, min. stáří 300 let, pořádání degustací). Půjčovna kol, elektrokol, úschovna kol.

Oblíben jak pro aktivní rodinnou dovolenou, tak pro pořádaní menších firemních a rodinných akcí. 7 moderních útulných pokojů včetně dvou rodinných apartmánů a jednoho studia, zahrada osázena dle filosofie feng-shui, uzpůsobená mj. pro pořádání svateb. Parkoviště se zpevněnou plochou pro cca 10 vozidel

Hlavní objekt se třemi podlažími a přístavbami wellness. Sklad vína, sportovních potřeb, kol. Objekty a pozemky uvedeny na LV č. 2058, 2035 a 2105, k.ú. Blatnička.

1.NP: Hlavní vstup řešen přes recepci, po pravé straně vinotéka, skladové prostory, z prostoru za pultem vstup do technických místností a dalších skladovacích prostor (s nápoji apod.). Z recepce průchod do vnitřní části objektu, WC pro hosty, dále vstup do wellness nebo přístup do haly se schodištěm a z něj vstup do jednotlivých pokojů v dalších podlažích a vstup do restaurace. Součástí wellness je vířivka, sauna se solnoterapií a relaxační zóna. Z wellness možný vstup na druhou venkovní terasu. Vedlejší vstup řešen jako noční vstup do penzionu a zároveň vstup do kuchyně se zázemím vybavené nerezovým nábytkem a všemi spotřebiči.

Z restaurace vstup na první venkovní terasu, dále schodiště na druhou terasu. Za wellness přistavěn izolovaný sklad vína a technických potřeb s vchodem ze zahrady, navazuje další sklad pro kola a příslušenství. Před objektem zpevněná plocha s dřevěnou pergolou, slunolamy s posezením, přístřešek pro kola.

2.NP: ze schodiště a chodby vždy samostatný vstup do jednotlivých pokojů a apartmánů, do provozních místností.
3.NP: ze schodiště vždy samostatný vstup do jednotlivých pokojů, do studia, do místnosti pro úklid a do místnosti pro přespání zaměstnanců.

Neobyčejně atraktivní lokalita penzionu, v okolí k dispozici nepřeberné množství přírodních zajímavostí, památek, vinných sklepů, cyklotras a hustá síť značených tras pro pěší Klubu českých turistů. V kraji se od nepaměti daří vinné révě a celá oblast je výjimečná díky svému přírodnímu bohatství. 

Zprostředkovatel
Oportys a.s.
Dvořákova 44/14, 602 00 Brno, Czech Republic
IČO : 29213177

Hledáte nebo nabízíte konkrétní příležitost?

Zajímají Vás podrobnosti, chcete začít dražit majetek nebo jste jen nenašli to, co hledáte? Zanechte nám Vaši e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a členové našeho týmu Vás budou během příštího pracovního dne kontaktovat.