Multifunkční komplex Praha-Holešovice

Praha, Česko

Cena Nejvyšší nabídce

155 000 000 Kč

contact_person_photo

Simona Boháčová

Asistentka obchodního oddělení

+420 605 060 000

bohacova@oportys.com

Popis příležitosti

Předmětem řízeného přímého prodeje je kompletně zrekonstruovaný objekt se třemi budovami v širším centru Prahy, v Holešovicích – dynamicky se rozvíjející se oblast s dostupností jen 5minut od zastávky metra. Jedná se o areál, který byl postaven roku 1900 a v období let 2000 – 2015 prošel kompletní rozsáhlou rekonstrukcí.

 

V objektu jsou nové střechy, nové páteřní rozvody, k dispozici je výtah a vzduchotechnika. Je zde instalováno centrální vytápění. Okna jsou plastová, eurookna.

 

V současné době je zde jeden hlavní nájemce, který prostory dále přepronajímá třetím osobám.

 

Výměry prostorů:

  • celkový pozemek:                         3.560m2
  • užitné plochy kanceláří:                1.669m2
  • byty:                                               387m2
  • autoservis:                                     456m2
  • sklady a ostatní:                             962m2
  • parkovací stání:                              50x

 

Aktuální nájemné: 12.304.051,- KČ

 

Praha 7 je atraktivní lokalitou v širším středu hlavního města. Administrativní celek Prahy 7 se skládá z městských částí Letná, Holešovice, Bubny, Bubeneč, Troja a z malé částí Libně. Rozkládá se na levém břehu Vltavy. S centrem jsou Holešovice propojeny trasou metra C. K atrakcím Prahy 7 patří fotbalový stadion, Veletržní palác, Pražská Zoo a blízký golfový areál na Rohanském ostrově. Nově revitalizovaný park Stromovka a park Letná patří k největším plochám zeleně na území hlavního města. Holešovice jsou současně jednou z nejvíce se rozvíjejících čtvrtí, která se soustavně transformuje z dříve industriální do prestižní rezidenční městské části. Občanská vybavenost je na nejvyšší možné úrovni a je zde výborná dopravní dostupnost do centra města.

 

Řízený přímý prodej s předkládáním cenových nabídek.

Cena nejvyšší nabídce.

Zprostředkovatel
Oportys a.s.
Dvořákova 44/14, 602 00 Brno, Czech Republic
IČO : 29213177

Hledáte nebo nabízíte konkrétní příležitost?

Zajímají Vás podrobnosti, chcete začít dražit majetek nebo jste jen nenašli to, co hledáte? Zanechte nám Vaši e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a členové našeho týmu Vás budou během příštího pracovního dne kontaktovat.