Komerční prostory k pronájmu 75m2

Gajdošova 1305/62, 615 00 Brno-Židenice, Česko

Cena

19 000 Kč/měsíc

contact_person_photo

Ing. Petr Procházka

Manažer prodeje

+420 734 243 655

prochazka@oportys.com

Popis příležitosti

Předmětem nabídky je nebytový prostor na ulici Gajdošova v Brně – Židenicích, který se nachází v přízemí a suterénu bytového domu č. p. 62 po celkové rekonstrukci. Je ideální pro provozování prodejní kanceláře nebo jiných služeb bez velkého zásobování.

Jedná se o rohový prostor o výměře 75 m2, měsíční požadované nájemné činí 19.000,- Kč + služby. Je před dokončením rekonstrukce, takže nájemce si může vybrat finální povrchy podlahy (velkoformátová dlažba, zátěžový koberec, vinyl, apod.) a rozmístění svítidel podle uspořádání stolů nebo regálů.

V případě zájmu o větší plochu je možno spojit se sousedním prostorem (126 m2 ) nebo s prostorem v suterénu domu (133 m2 ), které se rovněž nabízejí k pronájmu.

Lokalita: Ulice Gajdošova se nachází v Brně – Židenicích a je přímo vnitřním průtahem Brna s průjezdem 45 tisíc vozidel denně, díky tomu jsou tyto obchodní prostory velmi dobře viditelné a dokážou oslovit velké množství nových zákazníků ať už z projíždějících vozidel nebo pěších chodců. Hned u domu zastávka hlavních spojů autobusů celé východní části Brna (Líšeň, Vinohrady) a také kruhových spojů po brněnském okruhu.

Zprostředkovatel
Oportys a.s.
Dvořákova 44/14, 602 00 Brno, Czech Republic
IČO : 29213177

Hledáte nebo nabízíte konkrétní příležitost?

Zajímají Vás podrobnosti, chcete začít dražit majetek nebo jste jen nenašli to, co hledáte? Zanechte nám Vaši e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a členové našeho týmu Vás budou během příštího pracovního dne kontaktovat.